o mnie

Nazywam się Karolina Janelli i jestem absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. 

Od kiedy pamiętam, w kręgu moich zainteresowań była praca twórcza – na początku było to rysowanie, malowanie, potem pojawiła się pasja do fotografii. Na studiach odkryłam piękno szeroko pojętego designu oraz to, ile radości daje mi obcowanie z architekturą. Zrozumiałam też, jak istotna w procesie projektowym jest  prezentacja wizualna projektu i jak odpowiednie przedstawienie wpływa na jego odbiór. 

W carelli studio łączę wszystkie swoje pasje w całość. 

Miłość do designu i architektury, znajomość trendów oraz branży sprawia, iż tworzone przeze mnie wizualizacje są wykonane z ogromną dbałością o detal. W procesie tworzenia zależy mi na dobrym zrozumieniu danego projektu, aby jak najlepiej oddać jego charakter, a co za tym idzie, wydobyć wszystkie jego atuty.

Pasja do fotografii przekłada się na umiejętne i sprawne granie światłem, wyczucie materiałów i tego, jak prezentują się w danej scenie. Operowanie głębią ostrości i tworzenie estetycznych, a przede wszystkim realistycznych kadrów sprawia, iż cyfrowe obrazy nie ustępują niczym profesjonalnym sesjom fotograficznym.

Zainteresowanie malarstwem i rysunkiem nadaje projektom i wizualizacjom artystycznego sznytu, który sprawia, że wyróżniają się one na tle konkurencji i przyciągają wzrok.

Przy tworzeniu, moim głównym celem jest wydobycie piękna z każdego, nawet najprostszego projektu tak, aby klient mógł go zobaczyć oczami projektanta. Chcę poruszyć wyobraźnię odbiorcy i wzbudzić w nim emocje.